FAQ


Môžem jazdiť na GREASER ako na normálnom bicykli ?

ÁNO! Náš GREASER je vybavený vysoko kvalitným systémom Shimano™ 7 Speed, takže aj keď by ste mali vybitú batériu, môžete jazdiť na GREASER rovnako ako bežnom bicykli. Je len na vás kedy využijete aj elektrický pohon bicykla.

Ako môžem dobíjať batériu v GREASER a ako dlho to trvá?

GREASER je dodávaný s vlastnou lítium-iónovou nabíjačkou, táto nabíjačka sa pripája do zásuvky v domácnosti 230V a potom sa pripája k nabíjaciemu portu GREASER, ktorý sa nachádza pod zásobníkom akumulátora.

Úplné nabitie batérie GREASER trvá približne 4 hodiny.

Aká je najvyššia cestovná rýchlosť ?

Z výrobného závodu je GREASER prednastavený na dosiahnutie maximálnej maximálnej rýchlosti 25 km/h,(s pomocou elektromotora) aby vyhovoval certifikácii EN15194.

Aká je životnosť lithium-iontová batérie v GREASER než bude potrebná výmena?

Naše batérie Samsung ™ majú viac ako 500 nabíjacích cyklov! To sa rovná približne 25 000 km celkovej jazdy na batériu za predpokladu, že sa o ňu postaráte.

To znamená, že ich príliš nevybíjate ani nenabíjajte. NIKDY nepoužívajte inú nabíjačku akumulátorov ako nabíjačku dodávanú s prístrojom GREASER a NIKDY nevybíjajte batériu za hranicu automatického vypínania.

Môžem na bicykli GREASER jazdiť v daždi?

GREASER je odolný voči vode, čo znamená, prejsť cez malú mláku alebo pri slabom daždi je OK, avšak ak je to možné, je vhodné vyhnúť sa jazde v silnom daždi. Napriek tomu, že motor a batéria majú IP65, poškodenie vodou nikdy nie je kryté zárukou. Bicykel je vybavený plnohodnotnými blatníkmi na prednom aj zadnom kolese.

Ak povieme "Áno", je to 100% odolné voči vode, ale vždy budeme mať jednu osobu, ktorá sa rozhodne: "Áno, vodotesné musí znamenať, že môžem jazdiť vo vode, aby to na YouTube vyzeralo super"